לימודי SEO – לבחור נכון

עולם השיווק הדיגיטלי מתאפיין בדינאמיות רבה. אסטרטגיות שיווק שהניבו תוצאות יפות בעבר עשויות להתגלות כלא אפקטיביות בחלוף הזמן. על כן נדרשים העוסקים בתחום להיות עם האצבע על הדופק ולהישאר מעודכנים בכל עת בשינויים ובהתפתחויות החלים בו. יתר על כן, קיימות גישות רבות מספור לפעילות השיווק באינטרנט, חלקן אפקטיביות יותר וחלקן פחות, חלקן זהירות יותר וחלקן נוטות ללקיחת סיכונים.

בבואכם לעשות את צעדיכם הראשונים בתחום תיחשפו למגוון הגישות ודרכי הפעולה הקיימות, אך כיצד תמצאו את דרככם בתוך ים המידע המבלבל ואף הסותר לעתים? כיצד תבררו את המוץ מהתבן?

רשת האינטרנט עמוסה במידע, בהסברים ובתובנות שנכתבו על ידי מומחים בתחום השיווק הדיגיטלי אך גם על ידי מומחים בעיני עצמם ואף על ידי חובבנים, שלא נאמר שרלטנים. יש לא מעט בלוגים, פורומים ואתרים בארץ ובחו"ל שמתיימרים ללמד את רזי המקצוע, אך לימודי SEO עצמאיים באמצעות רשת האינטרנט נושאים עמם חסרונות, שכן באפיק זה קשה מאוד לדעת ממי כדאי לשאוב את הידע וקשה להבין האם המידע עדכני, אמין ויעיל. בנוסף, הבחירה בלמידה עצמאית ברשת משמעה היעדר תמיכה צמודה של צוות מרצים, העונה על שאלות ומלווה בתהליך ההתמקצעות בתחום.

מן הצד השני, אלו שיבחרו באפיק לימודי SEO מוסדר המקיים שיעורים פנים אל פנים לפי תכנית לימודים מקצועית ואיכותית יזכו במידע אמין, עדכני ועקבי וביחס אישי. גם באפיק זה תצטרכו לבחור בין מגוון קורסים ברמות איכות שונות, אך כיצד תבחרו בחוכמה את הקורס המתאים לכם ביותר?

אנחנו מאמינים שהגורם המרכזי המשפיע על איכות הקורס הוא איכות המרצים. מבחינתנו, מרצה טוב הוא אינו רק איש מקצוע מצוין, אלא גם מורה בעל ניסיון ובעל כישורי הוראה מעולים. בקורסים השונים שלנו אנחנו מעמידים לרשות התלמידים רק מרצים מקצועיים שזכו למשובים מצוינים מהתלמידים. מרצים אלו הוכיחו כי הם יודעים לעמוד מול כיתה ולהעביר את הידע שלהם לתלמידים בצורה חלקה וברורה וכי יש להם מחויבות עמוקה להצלחת הסטודנטים. המרצים שלנו זמינים לתלמידיהם בכל עת, הם עונים על שאלות, מספקים הסברים פרטניים ואף מלווים את הסטודנטים תקופה ארוכה לאחר סיום הלימודים, בכל שאלה שבה הם נתקלים בתחילת דרכם המקצועית.

הליווי המתמשך של בוגרי הקורס מבטיח כי אותם בוגרים שירצו בכך יוכלו להיות מעודכנים בכל השינויים בתחום לאורך שנים. בוגרי הקורסים שלנו יכולים לחזור ולהשתתף בשיעורים לפי בחירתם, כדי לחזק ולרענן את ידיעותיהם ואת הבנתם וכדי ללמוד דברים חדשים. רשת התמיכה שלה זוכים הבוגרים כוללת גם את קהילת הבוגרים עצמה, המקיימת קשר קבוע באמצעות אתר אינטרנט ייעודי ואקסקלוסיבי, המאפשר לשאול שאלות, לקיים דיונים, ליצור שיתופי פעולה, להתעדכן בחידושים ואפילו למצוא אפיקי הכנסה שונים.

לסיבות נוספות לבחור בלימודי SEO אצלנו לחצו כאן.

בשורה התחתונה, הנתונים מדברים בעד עצמם: במהלך עשר שנות פעילות הכשרנו יותר מ-1800 מקדמי אתרים ואנחנו ממשיכים לפתוח קורסים רבים כדי לענות על הביקוש הרב. הבוגרים שלנו הם שמעידים בצורה הטובה ביותר על הרמה הגבוהה של הקורסים שאנחנו מציעים. ראו כאן את המלצותיהם.

צרו עמנו קשר ואנחנו נשמח לתת לכם את כל המידע שלו אתם זקוקים לצורך בחירה מושכלת בלימודי SEO.

בשיתוף מכללת ג'ון ברייס תל אביב

למדו אצלנו קידום אתרים:

צרו עמנו קשר

בוגרים ממליצים

"זה הדבר הכי טוב שקרה לי בשנים האחרונות. לא ציפיתי שהקורס יהיה כל כך מעניין וברמה כל כך גבוהה"
מישל בראונשטיין
מישל בראונשטיין
"קורס קידום אתרים מציג את החומר באופן מסודר ויסודי, ומכין את הסטודנטים להמשך הפעילות המקצועית"
ענת קוצב סקר
ענת קוצב סקר
"אני ממליצה בחום על הקורס של seo-simple וג'ון ברייס. הקורס משלב תיאוריה ומעשה"
ענת אבירן-כץ
ענת אבירן-כץ
"כבעליה של חברת אידומיין, העוסקת בבניה ובאחסון אתרי אינטרנט, "נגעתי" בתחום, פעמים רבות במהלך השנים, אולם שום דבר מניסיוני הקודם לא השתווה לכמות הידע המקצועי והפרקטי מאוד, שקיבלתי מחבורת המרצים המפוארת ובראשם ג'קי סויקיס – מנטור אמתי, בתחום, שחי ונושם כל חידוש ושינוי, אבל גם מומחה בהעברת החומר, בצורה ייחודית כל כך ובלתי נשכחת. הליווי האישי והחברי, שאינו מסתיים גם חודשים רבים לאחר הקורס, יחד עם אווירת הגיבוש, שנוצרת במהלך הלימודים, הופכים את הקורס למומלץ ביותר! לכל מי ששואף להיכנס ו/או להתפתח בתחום"
עופר דרור
עופר דרור